ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ - ІВАНУ ПАСЕВИЧУ

Дата: 16.08.2019 17:56

16 серпня  роковини з дня загибелі  нашого  земляка – Івана Пасевича, заступника командира роти, старшого лейтенанта, який загинув при звільненні села Красне Краснодонського району Луганської області.

Цього дня Любешівський селищний голова Олег Кух, представники районної влади, Залізницького старостинського округу та місцеві жителі взяли участь у божественній Літургії, за якої було піднесено сугубу молитву за упокій воїна Івана, яку відслужили у селі Залізниця настоятель місцевого храму Іван Кропивський, протоієрей Георгій Поліщук з Любешова та священик Дмитрій Ханас з села Лобна.

На заупокійній літургії  були присутні брат та батьки загиблого Героя: Григорій Павлович та матушка Димитрія (Олена Іванівна). П’ять років минуло з дня загибелі нашого мужнього земляка, війна назавжди залишиться для родини Пасевичів пекучою раною, яка болітиме все життя. Непідвладна часу й пам’ять про героїчний подвиг Івана.

Він назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра та самопожертви. Саме 16 серпня 2014 року Іван Пасевич під час обстрілу терористами з РСЗВ «Град» своїм тілом закрив від вибуху двох побратимів, завдяки чому вони залишилися живі. Віддав своє життя заради інших.

Вічна пам’ять Герою. Вічна пам’ять всім тим, хто поліг в бою за Україну!