ЗАПРОШУЄМО НА ЗБОРИ ПІДПРИЄМЦІВ 16.08.2019 (П'ЯТНИЦЯ)

Дата: 13.08.2019 15:53

16 серпня 2019 року (п'ятниця) відбудуться збори з формування складу Ради підприємців та осіб, які займаються підприємницькою діяльністю на території КП «Любешівський ринок» Любешівської селищної ради.

Початок зборів о 15-00 годині, місце проведення: КП «Любшів–Комфорт–Сервіс» Любешівської селищної ради (смт. Любешів, вул. Бондаренка, 90 А, Актовий зал).

Запрошені: Кух Олег Іванович – Любешівський селищний голова, Сергійчук Володимир Михайлович – секретар Любешівської селищної ради.

Дані збори відбудуться за участю представників об’єднаної територіальної громади, адміністрації КП «Любешівський ринок» Любешівської селищної ради та осіб, які займаються підприємницькою діяльністю на території КП «Любешівський ринок» Любешівської селищної ради.

На  зборах будуть розглядатися наступні питання:

1. Формування складу Ради підприємців та обрання керівника (голови Ради).

2. Про встановлення тарифів (цін) на платні послуги, що надаються КП «Любешівський ринок» (про визначення мінімальної вартості місячної орендної плати за 1 м² загальної площі, що надається в оренду).

3. Законність ведення торгівлі на території КП «Любешівський ринок» (документи дозвільного характеру для здійснення підприємницької діяльності на території КП «Любешівський ринок» ).

4. Питання благоустрою ринку (фарбування контейнерів, облаштування проходів бруківкою, водовідведення ).