У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ПЕРВИНЦІ ДЛЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ

Дата: 09.08.2019 21:20

Завдяки реформуванню первинна ланка стала чи не найбільш затребуваною і важливою галуззю медицини. А це, в свою чергу, ставить додаткові вимоги до кваліфікації та конкурентоздатності сімейного лікаря, стимулює до постійного самовдосконалення та отримання нової інформації. З огляду на це керівництвом КНП « Центру первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради» був організований тренінг за участю позаштатних експертів НСЗУ, регіональних тренерів Академії сімейної медицини України.

Так, днями на базі Любешівської первинки відбувся майстер-клас з отоскопії та офтальмоскопії для сімейних лікарів. Такий захід проведено вперше, наші лікарі мали нагоду ознайомитися з сучасними принципами діагностики найбільш поширеної патології та власноруч провести отоскопію та офтальмоскопію.

Як зазначили фахівці, своєчасна діагностика і лікування ЛОР- та та офтальмологічної патологій є доволі важливим питанням у роботі сімейного лікаря. Адже близько 30 % пацієнтів, які звертаються до нього, мають гострі та хронічні риніти, тонзиліти, ларингіти, отити тощо.

Більшість цих хворих можна успішно вилікувати на первинному рівні надання медичної допомоги. І дуже важливо, аби сімейний лікар міг диференціювати отоларингологічних хворих, яких він може лікувати самостійно.

В рамках цього одноденного тренінгу лікарі Любешівської первинки змогли за один день суттєво підвищити рівень своєї кваліфікації та отримати практичні навички.