ЛЮБЕШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПРОФІНАНСУЄ ІДЕЮ

Дата: 02.08.2019 11:16

Нагадаємо, Любешівська селищна рада виграла конкурс з відбору ОТГ для участі у проекті «Бюджет участі як інструмент розвитку громади».

Аби залучити громадськість та сприяти розвитку наших населених пунктів, селищна рада вирішила впровадити Бюджет участі у нас в громаді.

Цей проект направлений, в першу чергу, на активність громадян і передбачає участь жителів громади, яким надається можливість стати ініціаторами власних проектів та втілити їх у життя.

ХОЧЕТЕ  ВИРІШИТИ  ПРОБЛЕМУ  ВАШОГО  СЕЛА ЧИ СЕЛИЩА? НАПИШІТЬ ПРОЕКТ

Як правильно це зробити і що для цього треба розкажуть на навчальному семінарі представник Західноукраїнського ресурсного центру та працівники селищної ради. Семінар-навчання відбудеться 6 серпня 2019 року о 11.00 год. в приміщенні Любешівського центру зайнятості.

Запрошуємо усіх бажаючих.

Навіщо чекати, поки хтось почне вирішувати проблеми вашого села чи селища, якщо можна взяти ініціативу в свої руки та почати працювати. Якщо у вас є справжнє бажання та ідеї, чекаємо на семінарі.