КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЛЕЮ БЕЗ ПРАВОВСТАНОВЛЮЮЧИХ ДОКУМЕНТІВ ТЯГНЕ ЗА СОБОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Дата: 25.07.2019 11:23

По вулиці Брестській у селищі Любешів, навпроти багатоквартирного   житлового будинку, встановлено металевий контейнер. Очевидно, що дану споруду встановлено самовільно, оскільки за відповідним дозволом у Любешівську селищну раду ніхто не звертався.

З метою запобігання  порушенням  чинного законодавства  при Любешівській селищній раді при потребі створюються тимчасові  комісії, в данному випадку  -  комісія для обстеження земельної ділянки.

За результатами обстеження    було складено відповідний  акт про самовільне встановлення металевого контейнера. Наразі комісією проводиться перевірка, встановлюються особи, причетні до зазначеного порушення.

Шановні жителі громади! Якщо ви стали свідком подібних випадків чи будь-яких інших порушень, просимо звертатися у селищну раду, або телефонувати на 102.