ЮРІЙ ТРОХИМУК, РОМАН КОРЕЦЬ: 14 ЛИПНЯ – ПАМ’ЯТАЄМО НАШИХ ГЕРОЇВ

Дата: 14.07.2019 12:44

Щороку 14 липня ми вшановуємо пам’ять тих, хто першим став на захист нашої держави. Юрій Трохимук із села Залаззя та Роман Корець із Люб’язя загинули 14 липня у зоні АТО, з різницею в один рік: 2014-го року загинув Юрій, а 2015 – Роман. Ставши на захист України, кожен із них заплатив найвищу ціну – своє життя. Для нас  вони – Герої .

Сьогодні заступник селищного голови Ольга Кух разом з  працівниками селищної ради побували у селах Залаззя і Люб’язь та поклали квіти пам’яті на могили наших земляків.

Юрій Трохимук  був наймолодшим у багатодітній родині. Його мобілізували у квітні 2014, а 14 липня того ж року під час переміщення в колоні загинув поблизу села Черемшине Луганської області – від пострілу ПТРК терористів. За особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Роман Корець -  9 серпня 2014 його мобілізували до Збройних сил України та призначили заступником командира військової частини. Брав участь у виконанні завдань інженерного забезпечення на території Донецької та Луганської областей.

Загинув за чотири дні до демобілізації 14 липня 2015 року під час фортифікаційних робіт поблизу міста Золоте. Залишилися дружина та дві маленькі доньки.

Указом Президента України від 5 жовтня 2015 року нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).