ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОЕКТИ, ЯКІ БУДУТЬ РЕАЛІЗОВАНІ ЗА КОШТИ ІНФРАСТРУКТУРНОЇ СУБВЕНЦІЇ

Дата: 11.07.2019 15:24

Рішенням Любешівської селищної ради затверджено погоджений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України перелік проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів інфраструктурної субвенції :

Затверджено  шість проектів:

1.Капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі в смт Любешів  (влаштування технічних засобів організації дорожнього руху) – відкриття дороги по вул. Незалежності.

2. Капітальний ремонт Будинку культури Любешівської селищної ради із застосуванням енергозберігаючих технологій по вул. Незалежності,62 у смт Любешів.

3. Капітальний ремонт тротуарів по вул. Незалежності (від перехрестя з вул. Партизанська до будівлі Любешівського районного суду) в смт Любешів.

4. Капітальний ремонт тротуарів по вул. Свободи від перехрестя з вул. Гагаріна до перехрестя з вул. Незалежності в смт Любешів.

5. Капітальний ремонт тротуару по вулиці Брестській (ліва сторона) від автомобільної дороги Р-14 до автостанції в смт Любешів.

6. Капітальний ремонт покрівлі та утеплення фасадів приміщення майстерні закладу загальної середньої освіти "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" на вул. Лісоградська,3 в с. Залізниця Любешівського району.

Роботи розпочнуться після тендерних процедур.