ЛЮБЕШІВСЬКА ПЕРВИНКА ОТРИМАЛА ВИЩИЙ РІВЕНЬ АКРЕДИТАЦІЇ

Дата: 09.07.2019 19:04

Одним із показників рівня медичних послуг будь-якого медичного закладу  є акредитація.

8 липня 2019 року проведено оцінку на відповідність стандартам акредитації КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради» - головний лікар Наталія Анатоліївна Ланевич.

Акредитацію проводила експертна група у складі працівників охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації та керівників інших первинок області.

Експертна група проаналізувала роботу Любешівської медустанови та її структурних підрозділів, зокрема: Любешівської, Ветлівської, Великоглушанської,  Бихівської, Залаззівської АЗПСМ.

«Вища  категорія» -  такий рівень  присвоєно для Центру первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради за результатами проведеної оцінки на відповідність стандартам акредитації. Це офіційне визнання того, що наш медичний заклад має відповідні умови для медичної допомоги, а медичні працівники відповідають єдиним кваліфікаційним вимогам..