ГОЛОВА ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ОТГ ОЛЕГ КУХ ПРИВІТАВ МОЛОДЬ ЗІ СВЯТОМ

Дата: 30.06.2019 20:24

Голова Любешівської ОТГ привітав жителів громади та гостей селища зі святом Дня молоді.

В рамках відзначення свята грамотами Любешівського селищного голови нагороджені одні з кращих представників молодого покоління нашої громади.

За активну участь у різноманітних районних, обласних та всеукраїнських конкурсах, змаганнях, інтелектуальних турнірах, ініціативу, творчий підхід до реалізації завдань державної політики в галузях освіти, культури  та з нагоди Дня молоді  нагороджено:

Уляну Дишко -  жительку  с. Ветли, випускницю  Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради, який  закінчила  з золотою медаллю, багаторазову переможницю та призерку районних, обласних та всеукраїнських конкурсів, інтелектуальних турнірів та змагань.

За високий рівень спортивної майстерності, примноження спортивної слави Любешівського краю, популяризацію спорту і здорового способу життя  та з нагоди Дня молоді нагороджено:

Мгера Маргаряна – президента молодіжного спортивно-оздоровчого клубу «Скіф», жителя  селища Любешів.

За активну участь у громадському житті Любешівської громади, ініціативу, творчий підхід до реалізації завдань державної політики в галузі культури  та з нагоди Дня молоді нагороджено:

Ольгу Дащенко - учасницю народного аматорського ансамблю народного танцю «Терниця», жительку селища Любешів.

(фото Мирослави Струк)

Любителі
2019-07-11 17:19:27

Вітаємо і ми привітальника -обіцяльника і бажаєм нових тбіцянь та привітань.