У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 04.06.2019 05:56

Яскраво, енергійно та насичено відзначили в Любешівській громаді  Міжнародній день захисту дітей.

До селища з’їхалися юні мешканці з батьками  з усіх старостинських округів громади. На них чекала цікава і різноманітна розважальна програма: святковий концерт, конкурс малюнка на асфальті, спортивні перегони, бейблейд-турнір, фотозона, майстер-класи, дитячі атракціони, фестиваль фарб «Холлі» та багато інших цікавих розваг. Учасники отримали безліч різноманітних подарунків та солодощів.

З теплими словами вітань до присутніх на святі звернулася  заступник селищного голови Ольга Кух  та вручила подарунки двом дітям,  позбавленим батьківського піклування, які закінчили в цьому році навчання у Ветлівському ліцеї.

Окрім того, у ході свята було проведено акцію «Чужих дітей не буває»,  під час якої зібрано 8 526 гривень. Ці гроші селищна рада перерахує онкохворим дітям Любешівщини.

Любешівська селищна рада щиро вдячна всім спонсорам за участь у підготовці заходу, а саме: народному депутату Констанкевич Ірині; Котику Олексію,  Кундік Оксані, Котик Людмилі, Зімич Надії, Токар Аліні, Ширейко Інні, адміністрації аптеки «Подорожник», Ковальчук Ірині, Хомичу Олександру, Рипич Софії, Тарасюк Іванні, Петрику Роману; Поліщуку Генадію, Пугачу  Роману, Куницькому Юрію, Бартошику Сергію, Домальчуку Анатолію, Качулі Олександру, Борейку Миколі, Любежаніну  Сергію,Котеленцю  Віталію, Бубалу Олександру, Швайку Олександру. А також службі у справах дітей Любешівської РДА за допомогу в організації свята.

(Фото Ірини Ковальчук, Людмили Хомич)