УПОРЯДКУЮТЬ ТЕРИТОРІЮ КОЛИШНЬОГО КСП «ПАРТИЗАНСЬКЕ» с. ЗАЛІЗНИЦЯ

Дата: 31.05.2019 09:16

27 травня 2019 року на черговій сесії селищної ради було прийнято рішення про надання дозволу на виготовлення містобудівної документації щодо зміни функціонального призначення території господарського двору села Залізниця в межах вулиць Молодіжна – Берегова, урочище «Циганиха».

Аби врахувати пропозиції власників нерухомого майна, яке знаходиться на цій території, селищний голова Олег Кух  ініціював виїзну зустріч за участі представників селищної ради, місцевих підприємців та розробника містобудівної документації. При обговоренні зазначеного документа  присутні внесли свої пропозиції розпланування земельних ділянок та обговорили вплив підприємницької діяльності на навколишнє середовище.

Представник розробника проекту Яким Сеник, який був присутній на зустрічі, запропонував варіанти зменшення такого впливу, забезпечення гармонійного функціонування промислової зони з майбутньою зоною житлової та громадської забудови та можливість розпланування території з метою продажу прав власності (оренди) на земельні ділянки.

В результаті обговорення всі пропозиції учасників було узгоджено,  документація проходитиме наступні етапи виготовлення.