ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Дата: 14.05.2019 10:14

Відповідно  до  вимог статей 9, 13 Закону  України «Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних осіб (суб’єктів господарювання) оприлюднюється проект рішення Любешівської селищної ради  «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Любешівської селищної ради» та аналіз впливу  регуляторного акта, розроблений Управлінням капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради.

Стислий зміст проекту

Прийняття регуляторного акта  дозволить визначити умови залучення коштів для розвитку інфраструктури Любешівської селищної ради з урахуванням функціонального призначення об’єктів будівництва та регулювання організаційно-правових відносин, пов’язаних з оформленням договорів про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури населених пунктів Любешівської селищної ради. Пайові внески інвесторів (замовників) за право реалізувати проект будівництва на території селищної ради нададуть можливість компенсувати витрати бюджету на відтворення інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, залучити замовників до благоустрою території Любешівської селищної ради.

Підстави для розробки даного проекту рішення

Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про інвестиційну діяльність", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», рішення Любешівської селищної ради від 24 квітня 2019 року № 2-26/10 «Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Любешівської  селищної ради на 2019 рік».

Спосіб оприлюднення регуляторного акта

та аналізу регуляторного впливу

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені не пізніше 17.05.2019 року на офіційному веб-сайті Любешівського селищної ради http://lubeshivska.gromada.org.ua

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу також можна ознайомитись в Управлінні капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради.

Термін  прийняття та спосіб надання зауважень та пропозицій

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб (суб’єктів господарювання) приймаються виключно у письмовому вигляді в місячний термін з дня оприлюднення за адресою: смт Любешів вулиця Незалежності, 53 (Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради, каб. 410).