РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ СУБСИДІЙ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ

Дата: 07.05.2019 16:49

Управління соціального захисту населення Любешівської райдержадміністрації повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі». Зокрема:

Громадянам, які одержували субсидію в опалювальному сезоні і відповідно до Положення мають подавати нові заяви і декларації, за відсутності заборгованості субсидія призначається також у грошовій готівковій формі (незалежно від того, у якій формі отримували субсидію в опалювальному сезоні).

Повторно з заявою та декларацією у травні мають звернутися:

• орендарі житла;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;
  • домогосподарства, де є особи працездатного віку, в яких доходи менші мінімальної заробітної плати

А також якщо протягом останнього року:

• у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства    відбулися зміни;
  • у володінні сім»ї знаходяться транспортні засоби, з дати випуску яких минуло менше ніж 5 років;
  • придбано майно (товари, послуги) на суму, яка на дату купівлі (набуття   права власності) перевищує 50 тис.грн.

Інші випадки особистого звернення не потребують, подаються лише довідки про склад сім»ї (в термін до 20.05.2019 р.)

При наявності простроченої заборгованості за комунальні послуги призначення субсидії призупиняється.