МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЧОРНОБИЛЯ

Дата: 26.04.2019 08:28

26 квітня у всьому світі вшановують пам'ять жертв найбільшої техногенної катастрофи в історії людства — аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
У цей день в 1986 році сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) — найбільша техногенна катастрофа ХХ століття за масштабами збитків і наслідків.

Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

У цей день хочу звернутися з найщирішими словами вдячності до наших ліквідаторів. Я дякую вам, шановні ліквідатори, за високу громадянську позицію, сміливість та відвагу. Світла пам’ять усім, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Дорогі земляки! Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах жалем, милосердям та співчуттям. Будемо пам’ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф.

Любешівський селищний голова        Олег Кух