КРЕДИТУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ «ВЛАСНИЙ ДІМ»

Дата: 03.04.2019 17:00

В Любешівській селищній раді діє Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», яка спрямована на створення відповідних житлових та соціально-побутових умов для сільського населення, в першу чергу для молодих спеціалістів, молодих сімей, працівників соціальної сфери села, сільськогосподарських формувань, обслуговуючих галузей.

Реалізується Програма Волинським обласним Фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі шляхом надання мешканцям громади пільгових довгострокових кредитів під 3 відсотки річних та безвідсоткових кредитів сім’ям з трьома і більше неповнолітніми дітьми, на будівництво, реконструкцію, добудову, придбання індивідуальних житлових будинків з надвірними підсобними приміщеннями, спорудження інженерних мереж, зі строком погашення кредиту до 20 років, а для молодих сімей - до 30 років.

У 2019 році на реалізацію заходів Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» Любешівської селищної ради передбачено 100000 грн.

Консультацію стосовно умов надання довгострокового пільгового кредиту мешканцям Любешівської громади можна отримати в к.212 адмінприміщення за адресою вул. Незалежності,53.