УВАГА! ВИПЛАТА НА ВЕЛИКУ РОГАТУ ХУДОБУ!

Дата: 18.03.2019 16:04

У Любешівській селищній раді триває прийом документів для виплат державної дотації за утримання молодняка ВРХ віком до 13–ти місяців.

Подання фізичною особою документів передбачає:

-копію паспорта ВРХ,

-копію паспорта громадянина України,

копію ідентифікаційного коду особи,

довідка або договір про відкриття рахунка в банку (рекомендовано відкривати рахунок в АТ «Ощадбанк»).

Перша сума дотації (300гривень) нараховується, якщо молодняку ВРХ на дату подання є повних 4 місяці,5 місяців,6 місяців або 7 місяців.

Друга сума дотації (700 гривень) нараховується якщо молодняку ВРХ на дату подання є повних 8 місяців,9місяців,10 місяців та 11 місяців.

Третя сума якщо тварині виповнилося повних 12 місяців,але не виповнилося повних 13 місяців-нараховується (1500 гривень).

За весь період нарахування (тричі по 4 місяці) на одну тварину може бути нараховано всього 2500 грн.