ВІТАННЯ ПРАЦІВНИКАМ ЖИТЛОВО-КОМІНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 15.03.2019 15:38

Шановні працівники галузі житлово-комунального господарства !

Щиро вітаю  вас з професійним святом.

Своєю працею ви забезпечуєте життєдіяльність селища та громади в цілому. Надаєте різноманітні послуги нашим жителям, створюєте необхідні умови для стабільної роботи всіх підприємств, щоб у належному стані утримувались площі, вулиці, дороги, парки та прибудинкові території. Впевнений, що ваше відповідальне ставлення до справи стане запорукою успішного розвитку житлово-комунального господарства громади.

Сьогодення ставить перед нами нові завдання. Глибоко переконаний, що спільними зусиллями ми подолаємо існуючі труднощі і надійно забезпечимо житлово-комунальні та побутові потреби наших громадян.

Бажаю  міцного здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай завжди вас оточують людська доброта і щирість та вдячність за вашу працю.

Любешівський селищний голова          Олег Кух.