ЛЮБЕШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАБОРОНИЛА ПРОДАЖ АЛКОГОЛЮ У НІЧНИЙ ЧАС

Дата: 12.03.2019 09:22

Рішення про заборону продажу алкогольних напоїв у Любешівській ОТГ в нічний час набуло чинності з 4 березня 2019 року.  Воно стосується торгових закладів, але не поширюється на бари та ресторани.

З метою впорядкування на території Любешівської селищної ради роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, пивом (крім безалкогольного), винами столовими, усунення порушень громадського порядку та зменшення кількості правопорушень, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, враховуючи рішення постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, селищна рада прийняла рішення заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного), вин столових суб’єктами господарювання на території Любешівської селищної ради (крім закладів ресторанного господарства) з 22.00 год. до 08.00 год. щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

Завантажити рішення