ЗА СПАЛЮВАННЯ СУХОСТОЮ, ЛИСТЯ ТА ІНШИХ РОСЛИННИХ ЗАЛИШКІВ - АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Дата: 25.02.2019 10:35

Звертаємо Вашу увагу, що на території району та області  почастішали випадки спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків. На відкритих територіях, господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей, заболочених ділянок   та  на узбіччях і навіть практично у центрі населених пунктів горить суха рослинність. Відтак пожежно-рятувальні підрозділи все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах. Виникає загроза маштабних пожеж, знищення житлових будинків та життю людей.

Вкотре нагадуємо, що спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків, без дозволу відповідних органів заборонене законодавством України. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення і тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятдесяти до сімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (ст. 77-1 КУпАП).

Центр безпеки громадян Любешівської селищної ради