НЕБЕСНА СОТНЯ – НЕ МАЄМО ПРАВА ЗАБУТИ

Дата: 20.02.2019 17:25

У Любешівській ОТГ вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Розпочався захід із трансляції фільму про Героя України,  Героя Небесної Сотні - Едуарда Гриневича. Страшні кадри подій на майдані мимоволі повертали у минуле п’ятирічної давнини.

Час летить дуже швидко. Здається, ніби вчора країна в німому оціпенінні дивилася в прямому ефірі, як у Києві один за одним падали підкошені кулями снайперів беззбройні люди. На їхнє місце ставали інші й уперто бігли вперед, назустріч кулям. Лише 20 лютого 2014 року розстріляли 48 осіб - серед них і наш Едуард. До «Небесної Сотні» за весь час Революції Гідності відлетіли 107 душ. Їм присвоїли звання Героїв України.

Під час заходу  звучали спогади про Майдан та загиблих героїв Небесної сотні, у патріотичних піснях оспівувалась нелегка доля нашого народу. На завершення учасники заходу  пройшлися  скорботною  ходою  до Алеї пам’яті та поклали квіти загиблим Героям.

Ці страшні події у житті нашого народу не маємо права забути. Це наш обов’язок перед пам’яттю тих, хто тієї зими, п’ять років тому, поклав своє життя, щоб ми з вами могли просто щасливо жити. Ростити своїх дітей у нормальній вільній країні. Ми пам’ятаємо кожного з «Небесної Сотні». Вічна Вам пам’ять!

Небесна Сотня (Волинь)

Олександр Бадера
              Сергій Байдовський
              Едуард Гриневич
              Василь Мойсей
              Юрій Сидорчук
              Іван Тарасюк
              Віктор Хом’як

Цього ж дня у селі Деревок Любешівський селищний голова Олег Кух разом із жителями села взяв участь у скорботній ході та поклав квіти до могили Едуарда Гриневича.