Рішення Любешівської об’єднаної територіальної громади прийняті на позачерговій четвертій сесії

Дата: 24.02.2018 09:35

Протокол 2-4 засідання позачергової четвертої сесії Любешівської селищної ради сьомого скликання

Рішення №2-4/1 від 23.02.2018 року –  Про порядок денний позачергової четвертої сесії селищної ради сьомого скликання

Про запит депутата Штельмаха Валентина Івановича щодо ремонту дороги Заріка-Любешів-Лобна

Рішення №2-4/2-1

Про запит депутата Бубала Олександра Степановича щодо придбання спеціального обладнання для екологічно-безпечного роздільного збирання твердих побутових відходів

Рішення №2-4/2-2

Про запит депутата Бубала Олександра Степановича щодо  капітального ремонту даху багатоквартирного житлового будинку по вул. Свободи, 5, смт Любешів

Рішення №2-4/2-3

Про запит депутата Гук Алли Володимирівни щодо будівництва водопроводу у мікрорайоні «Новий»

Рішення №2-4/2-4

Про запит депутата Чернюка Юрія Івановича щодо виділення коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації вуличного освітлення по вулиці Шевченка в селі Любешівська Воля

Рішення №2-4/2-5

Про запит депутата Чернюка Юрія Івановича щодо освоєння коштів на придбання спортивного майданчика в селі Любешівська Воля

Рішення №2-4/2-6

Про запит депутата Неймарка Сергія Олександровича щодо виділення земельної ділянки під будівництво АЗС на території Любешівської селищної ради

Рішення №2-4/2-7

Про запит депутата Неймарка Сергія Олександровича щодо  використання земельної ділянки, що знаходиться на території автостанції згідно вимог чинного законодавства

Рішення №2-4/2-8

Про запит депутата Беденюка Павла Сергійовича щодо організації транспортного сполучення Любешів – Бихів – Залаззя.

Рішення №2-4/2-9

Про запит депутата Подерні –Масюк Юлії Андріївни щодо перевірки якості виконаних ремонтних робіт мосту, який розташований по автомобільній дорозі Любешів – Залізниця (перед поворотом на село Судче)

Рішення №2-4/2-10

Про запит депутата Ковальчука Анатолія Сергійовича щодо відлову безпритульних тварин.

Рішення №2-4/2-11

Про делегування до Госпітальної ради Ковельського госпітального округу представників Любешівcької селищної ради.

Рішення №2-4/3

Про затвердження Програми соціального захисту населення на 2018 - 2020 роки.

Рішення №2-4/4

Про затвердження Програми підтримки окремих військових формувань, які знаходяться на території Любешівської селищної ради, та забезпечення виконання інших завдань з оборони у 2018 році.

Рішення №2-4/5

Про затвердження  Програми розвитку місцевого самоврядування у Любешівській селищній раді на 2018-2019 року.

Рішення №2-4/6

Про відшкодування депутатам селищної ради витрат, пов’язаних з виконанням окремих депутатських повноважень.

Рішення №2-4/7

Про затвердження Програми створення і використання місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій на 2018 - 2020 роки

Рішення №2-4/8

Про затвердження структури апарату та  виконавчих   органів   Любешівської селищної ради.

Рішення №2-4/9

Про утворення юридичної особи «Департамент забезпечення діяльності апарату та виконавчих органів Любешівської селищної ради».

Рішення №2-4/10

Про утворення юридичної особи «Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради».

Рішення №2-4/11

Про утворення юридичної особи «Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради».

Рішення №2-4/12

Про утворення старостинських округів Любешівської селищної ради та затвердження Положення про старосту Любешівської селищної ради.

Рішення №2-4/13

Про делегування повноважень обслуговуючому кооперативу «Поліська мережа».

Рішення №2-4/14

Про розпорядження селищного голови, видані у міжсесійний період.

Рішення №2-4/15

Про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Рішення №2-4/16

Про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – начальника  управління гуманітарної політики.

Рішення №2-4/17

Про внесення змін до рішення Любешівської селищної ради від 22.12.2017р. №2-2/22 «Про селищний бюджет».

Рішення №2-4/18

Блок земельних питань Рішення №2-4/19-128