ЗА ВЧИНОК НЕПОВНОЛІТНЬОГО ВІДПОВІДАТИМЕ БАТЬКО

Дата: 22.01.2019 11:49

За повідомленням Любешівського відділення поліції ГУНП у Волинській області, районний суд розглянув справу щодо неповнолітнього, який 7 жовтня минулого року пошкодив дорожні знаки та поперевертав урни на центральній вулиці селища.

Як повідомлялось раніше, працівниками відділення поліції встановлено осіб, які позбиткувалися у центрі Любешова 7 жовтня.

Вандалами виявилися троє неповнолітніх мешканців району. Головним винуватцем є п’ятнадцятирічний хлопець. Оскільки він не досягнув віку притягнення до адміністративної відповідальності, то до відповідальності за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення належних умов виховання неповнолітнього сина, який вчинив правопорушення, передбачене ст..173 КУпАП, притягнено його батька.
Міру покарання визначив суд – штраф у розмірі 50 НМДГ( вісімсот п’ятдесят гривень) та 384,2 гривень судового збору доведеться заплатити батькові за те, що його неповнолітній син позбиткувався над комунальним майном.