До відома учасників АТО /ООС!

Дата: 21.01.2019 11:13

В обласній державній адміністрації, в департаменті соціального захисту населення  функціонує відділ у  справах учасників антитерористичної операції та пільг,  діяльність якого спрямована на здійснення заходів соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей (Київський майдан, 9 каб.516, будинок обласної ради).

У відділі працює «гаряча лінія» з номером 778-205, за яким можна дізнатись інформацію щодо послуг, які надаються учасникам АТО.

Основними завданнями відділу є:

-  допомога та соціальний захист учасників АТО;

-  співпраця з громадськими організаціями учасників АТО;

-  забезпечення соціальних гарантій за рахунок державного та обласного бюджетів.

Відповідно до Регіональної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018-2019 роки згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації  з 01 січня 2019 року створено групу швидкого реагування (ГШР).

Метою створення групи швидкого реагування є вдосконалення механізму надання екстреної соціально-психологічної допомоги та всебічної підтримки учасників АТО,виведення їх із кризового стану,попередження домашнього насильства та надання допомоги особам,які постраждали від домашнього насильства.

До складу  ГШР введено начальника відділу,практичного психолога,водія автотранспортних засобів.

У разі виникнення складних ситуацій рекомендуємо членам сімей учасників АТО та й самим учасникам АТО звертатись на зазначений номер «гарячої лінії» для оперативного реагування.

Номер телефону «гарячої лінії» ГШР – (068)4641515