НА ПІДТРИМКУ АГРАРНОГО СЕКТОРУ – ЛЮБЕШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Дата: 15.01.2019 10:40

З метою реалізації заходів стимулювання розвитку аграрного сектору, підтримки сільськогосподарських виробників, ефективного забезпечення продовольчої безпеки, нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції з 2018 року у Любешівській селищній раді діє Комплексна програма розвитку галузей агропромислового комплексу Любешівської селищної ради  на 2018-2020 роки.

У 2018 році за Програмою було виплачено 10200 грн з селищного бюджету на виплату дотації власникам ОСГ, які утримують три і більше корів.

У 2019 році на реалізацію зазначеної Програми передбачено кошти із селищного бюджету в сумі - 100 000 грн на наступні заходи:

• Часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів і телиць у ОСГ – 36 000 грн;
  • Виплата дотації власникам ОСГ, які утримують три і більше корів – 24 000 грн;
  • Виплата дотації за утримання телиць та нетелів в ОСГ, які народилися в результаті штучного осіменіння – 10 000 грн;
  • Дотація ОСГ і фермерським господарствам за посадку садів і ягідників – 30 000 грн.

На умові співфінансування з обласного бюджету передбачається залучення 64 000 грн.