У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ОТГ КОЛЯДУВАЛИ

Дата: 08.01.2019 15:40

Колядувати на Різдво - прекрасна традиція українського народу, в якій прославляється народження Ісуса Христа!

Сьогодні, 8 січня 2019 року, у другий день Різдва, із щирими побажаннями Християни віри  євангельської привітали Любешівську селищну раду та  райдержадміністрацію і районну раду з Різдвом Христовим!

Насамперед до всіх присутніх звернувся пресвітер Церкви ХВЄ, що у Любешові, Валентин Шерейко. У своєму виступі він наголосив на значенні Різдва для усього людства та закликав до відродження духовності і сповідування Божих заповідей.

Далі молодь Церкви заспівали кілька колядок та християнські пісні, прославляючи народження Ісуса Христа.

Голова Любешівської РДА Сергій Фесик від імені присутніх трудових колективів та керівництва подякував пресвітеру Валентину Йосиповичу та молоді Церкви за щирі і змістовні вітання, а також привітав всіх зі святом.

Анонім
2019-01-08 18:52:43