Конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Любешівської селищної ради

Дата: 20.12.2018 11:05

Любешівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників – вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога (сурдопедагога), вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Любешівської селищної ради, який знаходиться за адресою: вулиця  Незалежності, 39, смт Любешів, Любешівський район, Волинська область, 44200.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на вакантні посади:

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Фізичне виховання» (лікувальна фізкультура) за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога та вчителя-реабілітолога.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

– копія паспорта громадянина України;

– письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копія трудової книжки;

– копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, мають право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються протягом 25 календарних днів із дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 44200, Волинська обл., Любешівський район, смт Любешів, вул. Незалежності, 54  (ІІ поверх).

Дата, місце проведення конкурсного відбору:

Про дату, час та місце проведення конкурсного відбору кандидати будуть повідомлені додатково.

Додаткову інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати за               тел. (068) 029 57 14;  (095) 073 51 48.