ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2018 07:46

Шановні жителі Любешівщини!

У цей день ми з  вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у самих  витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян. Шановні військовослужбовці, Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні, конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України у ці непрості часи випробувань для нашої держави.

Бойові традиції української армії формувалися з часів Київської Русі. І сьогодні   солдати  та  офіцери Збройних сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, віддаючи життя та відстоюючи   суверенітет і незалежність України! Бажаємо всім українським військовослужбовцям  злагоди, міцного здоров’я,  надійного родинного тилу, віри у силу власної держави, щастя та добра! Нехай любов до України,  народна повага надихають Вас на перемогу у нелегкій справі служіння народу України!

Зповагою
Любешівський