ГОЛОВА ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ОТГ ОЛЕГ КУХ БЕРЕ УЧАСТЬ У РАДІ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Дата: 12.11.2018 15:04

Також Любешівщину на цьому засіданні представляє і  голова райдержадміністрації Сергій Фесик.

Сьогодні, 12 листопада 2018 року, у Міжнародному виставковому центрі  Києва під головуванням Президента України Петра Порошенка та за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана проходить сьоме засідання Ради регіонального розвитку.

Одне з основних питань – децентралізація влади. Обговорили на засіданні Ради регіонального розвитку і перспективні плани розвитку територій регіонів, досконалення та розширення системи субсидій, зокрема, Петро Порошенко ставить завдання для Уряду збільшити кошти на її виконання. Глава держави також наголосив на важливості ініційованої ним реформи сільської медицини та будівництва житла для українських військових. В наступному році Президент ініціює підключення сільських шкіл до Інтернету, модернізацію опорних шкіл та придбання шкільних автобусів, також він наголосив на  важливості збільшення субвенції на інклюзивну освіту.

До відома: Рада регіонального розвитку — консультативно-дорадчий орган при Президентові України

Рада утворена з метою сприяння взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях:

• напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування і територіальної організації влади,
  • децентралізації управління регіональним розвитком,
  • вирішення проблемних питань життєзабезпечення регіонів.