У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ОТГ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГУ «ХРОНІКА ЛЮБЕШІВСЬКА»

Дата: 26.10.2018 01:08

«Хроніка Любешівська» - таку назву має книга, презентація якої відбулася сьогодні у Будинку культури Любешівської селищної ради.

Автором книги є історик, житель Любешова – Петро Бущик. Презентоване видання містить історію Любешівщини від  найдавніших часів до кінця ХХ століття.  Протягом багатьох років Петро Григорович збирав історичні документи  та досліджував  минуле Любешівщини.

У цій книзі описані звичаї та традиції населених пунктів нашого краю,  боротьба за національно-соціальне визволення…

Варто зауважити, що «Хроніка Любешівська» - це не перша робота Петра Бущика, наш земляк є автором книг: «Любешівщина», «Ми від роду – українці», «Громи над Поліссям», «На скрижалях історії».

Видання книги «Хроніка Любешівська»  стало можливим завдяки фінансовій підтримці Любешівської  селищної  ради, народного депутата України Ірини Констанкевич, депутата облради Микола Бущука, Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», директора ДП СЛАП «Любешівагроліс» Віктора Симоновича, директора ТзОВ «Любешівагро» Юрія Шоломицького, Волинської обласної організації Аграрної партії України, підприємців С. Кобака, М. Пугача, Ю. Труш-Гордієнко.

Головним спонсором краєзнавчої книги став наш земляк, відомий футболіст – Тарас Михалик.

Привітали із виданням книги про рідний край автора та усіх учасників презентації селищний голова Олег Кух,  голова районної ради Петро Нагорний, депутат селищної ради Валерій Панасюк.

Важливості  зазначеному заходу додала присутність народного депутата Ірини Констанкевич, яка також привітала Петра Бущика та жителів Любешівщини із виходом нової книги. А пісенні номери аматорів сцени Будинку культури та декламація віршів місцевих авторів додали урочистості та святкового настрою.

Ознайомитись з книгою можна у Публічній  бібліотеці Любешівської селищної ради, запрошуємо всіх бажаючих.