ЛЮБЕШІВСЬКА СПОРТСМЕНКА ДАРИНА КАСЯН - СЬОМА В СВІТІ СЕРЕД НАЙКРАЩИХ

Дата: 24.10.2018 21:03
Кількість переглядів: 1994

Фото без опису

Днями Дарина Касян повернулась з Дитячих Олімпійських Ігор, які проходили  в Буенос-Айресі  (Аргентина), де Україна була представлена 55 атлетами, що змагалися у 22 видах спорту. Українські олімпійці гідно представили країну та вибороли 23 нагороди: 7 золотих, 8 срібних та 8 бронзових медалей.

Вихованка Любешівської ДЮСШ  була однією із наймолодших учасників заходу на 5000 м у спортивній ходьбі. У першому колі змагань Дарина фінішувала сьомою і показала особистий рекорд - 24.01.29, чим покращила свій особистий рекорд на 56 секунд, за результатом двох кіл Дарина сьома в світі, що є дуже хорошим результатом.

З нагоди повернення юної спортсменки на Батьківщину, Любешівська селищна рада організувала зустріч у колі друзів, тренерів, вихованців спортшколи та керівництва ОТГ і району. Присутні поспілкувалися з призеркою Чемпіонатів України та привітали її з досягненнями.

До відома: Даша Касян - вихованка Любешівської ДЮСШ, багаторазова Чемпінка та призерка Чемпіонатів України, безперечний лідер у спортивній ходьбі серед свого віку та серед старших на на 2-3 роки дівчат,  член збірної України на Дитячих Олімпійських Іграх в Буенос-Айресі.