У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ПРИВІТАЛИ ЧОЛОВІКІВ

Дата: 12.10.2018 16:03

Жіноча половина колективу Любешівської селищної ради привітали чоловіків-колег зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та Днем захисника України.

«Шановні наші колеги! Вітаємо вас, а у вашій особі і всіх чоловіків  Любешівщини, зі святом Дня захисника України! Святом Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва!

Нехай вже давно минули часи Запорізької Січі, однак у глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і без роздумів віддасть своє життя за рідну землю. Тож в цей святковий день, бажаємо Вам щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій та плідної праці на благо нашої громади!

Ми горді з того, що працюємо поряд з такими чоловіками, ви наша опора і підтримка. Тому і надалі ми  будемо співпрацювати як єдина команда на благо нашої Любешівщини  - зазначила у вітальному слові  заступник селищного голови Ольга Кух.

І як музичний дарунок  прозвучали пісенні вітання у виконанні працівників Будинку культури селищної ради.

Потому  селищний голова подякував усім жінкам за теплі і щирі привітання: «Нам дуже приємна Ваша увага і турбота. Ви подарували нам чудовий настрій» - зазначив Олег Іванович та привітав усіх присутніх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці і побажав міцного здоров’я, мирного неба, достатку та довгих років життя.