У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ОТГ ПРИВІТАЛИ ОСВІТЯН РАЙОНУ

Дата: 03.10.2018 18:18

Багато щирих слів сьогодні адресували людям, чия професія посідає особливе місце в житті кожної людини – освітянам.

Напередодні Дня працівників освіти  у Любешівській ОТГ святковим концертом та врученням нагород привітали одних із кращих  педагогів  району.

З нагоди професійного свята до присутніх у залі звернувся селищний голова Олег Кух: «Професія вчителя - одна з найважливіших, вона - для обраних, адже треба мати стільки витримки, терпіння, мати велике любляче серце, аби віддавати його учням» - зазначив у своєму виступі очільник громади, а також побажав усім освітянам району невичерпних творчих сил, здоров’я, родинного затишку, мирних днів та нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

До святкових привітань також долучилися голова районної ради Петро Нагорний, керівники відділів освіти ОТГ та райдержадміністрації Василь Кух та Неля Свищ. Зі слова побажань до освітян району звернулася й голова освітянської профспілки  Надія Гарбар, а працівники Будинку культури селищної ради подарували пісенні вітання.