ШАНОВНІ КРАЯНИ, ПРОГОЛОСУЙМО ЗА НАШУ ЗЕМЛЯЧКУ - ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ НАТАЛІЮ ЛАНЕВИЧ

Дата: 01.10.2018 20:38

ДЕНЬ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ - 2018
Всеукраїнська відзнака «Головний лікар року 2018»

3 жовтня 2018 року в рамках 27-ї Міжнародної медичної виставки «Public Health» відбудеться  нагородження переможців конкурсу на Всеукраїнську відзнаку «Головний лікар року 2018»

ПОТРІБНО перейти за ПОСИЛАННЯМ, що внизу і натиснути клавішу ГОЛОСУВАТИ  біля   прізвища Ланевич Наталія Анатоліївна

ЛАНЕВИЧ НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА  - Головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради». Заклад,  який очолює Наталія Ланевич, став одним серед перших в Україні по підписанню декларацій з медичними працівниками, а Любешівська селищна рада є на другому місці серед установ області, котра створила Комунальне неприбуткове підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради».

ПЕРЕЙТИ ДО ГОЛОСУВАННЯ

ГОЛСУВАННЯ ТРИВАТИМЕ ДО 18.00 год.  2 жовтня  2018 року.