НА ЛЮБЕШІВЩИНІ ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЕНО ГОЛОВУ РДА СЕРГІЯ ФЕСИКА

Дата: 17.09.2018 13:26

З цієї нагоди Любешівський селищний голова Олег Кух привітав із призначенням нового керівника райдержадміністрації Сергія Фесика.

Сьогодні, 17 вересня 2018 р.,  голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко офіційно представив новопризначеного голову Любешівської районної державної адміністрації Фесика Сергія Івановича. До призначення на нову посаду теперішній очільник району працював першим заступником голови райдержадміністрації.

У своєму виступі Сергій Іванович подякував голові облдержадміністрації за довіру, а також наголосив, що розуміє важливість і складність завдань над вирішенням яких потрібно працювати. Важливими умовами ефективної роботи новопризначений голова РДА вважає підтримку громадськості та тісну співпрацю з об’єднаною територіальною громадою і районною радою.

Вітаючи нового керівника виконавчої гілки влади з призначенням, голова ОТГ Олег Кух підкреслив, що готовий до подальшої конструктивної співпраці та побажав Сергію Івановичу витримки, успіхів та  плідно працювати на благо Любешівського краю.

До відома: Сергія Івановича Фесика призначено головою Любешівської районної державної адміністрації Волинської  області відповідно до Розпорядження Президента України Петра Порошенка №143/2018-рп від 14 вересня 2018 року зі строком випробування три місяці.