ВІТАННЯ ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Дата: 07.09.2018 12:09

Шановні спортсмени і фізкультурники,  ветерани галузі,  уболівальники і шанувальники спорту!

Прийміть найщиріші вітання з Днем фізичної культури і спорту!

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Любешівщина завжди славилась своїми спортивними талантами і ми пишаємося вашими, шановні земляки, досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків.

Зичу спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого краю.  Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої країни.

В цей святковий день щиро бажаю усім міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання нашої громади!

Любешівський

селищний голова                            Олег Кух