ХОЧЕТЕ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМУ ВАШОГО СЕЛА ЧИ СЕЛИЩА? НАПИШІТЬ ПРОЕКТ

Дата: 04.09.2018 18:04

Навіщо чекати, поки хтось почне вирішувати проблеми вашого села чи селища, якщо можна взяти ініціативу в свої руки та почати працювати? Якщо у вас є справжнє бажання вирішити конкретну проблему, то це можливість розпочати роботу над проектом.

Як вже повідомлялося раніше, Любешівська селищна рада виграла конкурс з відбору ОТГ для участі у проекті «Бюджет участі як інструмент розвитку громади».

Аби залучити громадськість та сприяти розвитку наших населених пунктів, селищна рада вирішила впровадити Бюджет участі у нас в громаді.

Як це зробити розповів сьогодні, 4 вересня 2018, Левко Довган - представник Західноукраїнського ресурсного центру, який провів своєрідний семінар-навчання. Він оз­найом­ив при­сут­ніх з мож­ли­вос­тя­ми до­лу­чен­ня чле­нів громади до уп­равлін­ня та бюд­же­ту ОТГ та з написанням проектів.

Загальний обсяг громадського бюджету / бюджету участі Любешівської селищної ради затверджується при затвердженні бюджету ОТГ на наступний бюджетний рік і складатиме не менше 0,1% від затвердженого обсягу власних та закріплених доходів загального фонду бюджету Любешівської селищної ради на поточний бюджетний період.

Ідея полягає у наступному: громадяни описують свої ідеї у Проекті  та подають їх до селищної ради на електронну адресу lubeshiv@ukr.net, або безпосередньо у загальний відділ селищної ради. 203 каб.

Проекти повинні відповідати таким напрямам:

• облаштування зон відпочинку, спортивних та дитячих майданчиків;
  • естетичне облаштування територій: ремонт, заміна або установка вуличних художніх інсталяцій;
  • озеленення, декорування парків, скверів, дворів;
  • ліквідація елементів та явищ, що негативно впливають на естетичний вигляд території;
  •  облаштування велодоріжок;
  • ремонт і облаштування громадських приміщень, відкритих для публічного доступу;
  • інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Положенням передбачене співфінансування проектів – від 5% від загального бюджету проекту. У разі, якщо проекти набирають однакову кількість голосів, то пріоритетними вважаються ті, які мають вищий відсоток співфінансування). Співфінансування (співучасть) може бути надано в формі 1) матеріалів або сировини; 2) обладнання та послуг; 3) фінансового внеску; 4) майнового внеску; 5) часу та трудового внеску.

Проекти подають, відповідно до Положення з 01 по 30 вересня щороку.

За більш детальною інформацією звертайтеся у відділ регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності селищної ради, тел. 0990337768