ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Дата: 31.08.2018 14:39

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Відповідно  до  вимог статей 9, 13 Закону  України «Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних осіб (суб’єктів господарювання) оприлюднюється проект рішення Любешівської селищної ради  «Про  обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного), вин столових на території Любешівської селищної ради в нічний час» та аналіз впливу  регуляторного акта, розроблений відділом правового забезпечення та управління персоналом Любешівської селищної ради.

Стислий зміст проекту

Прийняття регуляторного акта  сприятиме обмеженню зростання алкогольної залежності серед населення, а особливо молоді, зменшенню кількості злочинів, що скоєні особами у стані алкогольного сп’яніння, захистить населення від шкідливого впливу шуму  та забезпечить громадський спокій у нічний час у цілому.

Підставою для розробки даного проекту рішення

Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон  України «Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних,  слабоалкогольних напоїв, вин столових»,  Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Спосіб оприлюднення регуляторного акта

та аналізу регуляторного впливу

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені 05.09.2018 на офіційному веб-сайті Любешівського селищної ради http://lubeshivska.gromada.org.ua

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу також можна ознайомитись у відділі правового забезпечення та управління персоналом Любешівської селищної ради.

Термін  прийняття та спосіб надання зауважень та пропозицій

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб (суб’єктів господарювання) приймаються у письмовому вигляді в місячний термін з дня оприлюднення за адресою: смт Любешів вулиця Незалежності, 53 (відділ правового забезпечення та управління персоналом, каб. 411).