ЛЮБЕШІВСЬКА ГРОМАДА ЗУСТРІЛА СВОГО ЧЕМПІОНА

Дата: 30.08.2018 13:27

Вчора, 29 серпня 2018 року, любешівці зустрічали Чемпіона Європи. Сергій Березюк повернувся до себе на Батьківщину, де його тепло зустріли не тільки рідні та друзі, але й - Любешівський селищний голова, представники райдержадміністрації, вихованці ДЮСШ, учні Любешівської школи та просто ті, кому було цікаво побачити спортсмена і поспілкуватися з ним.

Ініціатором зустрічі виступила Любешівська селищна рада, її очільник Олег Кух вручив подяку і привітав Сергія із спортивними досягненнями та завойованим титулом Чемпіона Європи.  Він зазначив, що Сергій Березюк є гордістю Любешівщини, приємно, що разом з іншими нашими спортсменами, він прославляє Україну та свою маленьку Батьківщину далеко за їх межами. «Ми горді з того, що завдяки твоїй перемозі у Берліні звучав Гімн України. Захоплюємося твоїми перемогами, наполегливістю, та майстерністю, Ти гордість нашого краю» - наголосив селищний голова, звертаючись до спортсмена.

Скромний у спілкуванні, але наполегливий у досягненні своєї мети. І в цьому мали змогу переконатися учасники зустрічі, яка відбулася у форматі діалогу.  Питання звучали різноманітні: від спорту – до особистого життя. До прикладу, тренуватися спортсмен розпочав у 16 років, спорт займає практично увесь його час, багато зусиль титулований Чемпіон витрачає на тренування, дотримується  правильного харчування та відповідного режиму. На запитання чи є у нього дівчина, Сергій відповів:  «Так, є….».

Нагадаємо: Сергій Березюк - Майстер спорту України, Чемпіон України, Чемпіон Європи та призер міжнародних змагань, член збірної України з легкої атлетики.

На цьому наш знаменитий земляк не зупинятиметься, слідуюча сходинка до спортивного п’ядесталу – Чемпіонат світу.