ВІТАННЯ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дата: 24.08.2018 09:13

Шановні жителі Любешівщини!

Від щирого серця вітаю вас з з 27-ю річницею незалежності України! День Незалежності – це не просто День народження держави, це свято пам’яті про цілі покоління українців, що творили історію і боролися за нашу державність. Сьогодні ми маємо сучасних героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України. Захищаючи рідну землю, свою державу, своїх співвітчизників полягло четверо жителів Любешівщини, які до останнього подиху виконували свій військовий обов`язок чесно і героїчно. Сьогодні схиляємо голову перед пам’яттю земляків, які поклали своє молоде життя в ім’я миру в державі. Хай сьогоднішнє й майбутні покоління ніколи не забудуть подвиг Героїв – Едуарда Гриневича, Юрія Трохимука, Романа Корця, Івана Пасевича, Івана Хрупчика. Розбудовуючи нашу державу та нашу громаду ми мусимо зробити все для того, щоб їх смерть не була даремною. У такий складний час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднує українців. Переконаний, що лиха година скоро мине. Тож докладаймо спільні зусилля для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу єдину Україну.

З повагою Олег Кух,

Любешівський селищний голова