З ФЕСТИВАЛЮ «БЕРЕГИНЯ» ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ОТГ ПОВЕРНУЛИСЯ З ПЕРЕМОГОЮ

Дата: 13.08.2018 14:39

Три дні поспіль, з 10 по 13 серпня 2018 року, у Луцьку тривав Восьмий Міжнародний фестиваль українського фольклору «Берегиня». Працівники Будинку культури Любешівської селищної ради не просто взяли участь, а повернулися додому з перемогою. Народний аматорський ансамбль народної музики «Медодзвін» (керівник – Олександр Матюк) взяв участь у конкурсі музикування «Ой заграйте, музиченьки» та зайняв почесне І місце. Окрім цього, Любешівщину представили та популяризували  наш край народний фольклорний колектив «Оргінії» Прохідського сільського клубу (керівник – Віра Круковець) та народний фольклорний колектив «Живиця» (керівник – Галина Черевко).

На вулицях древнього Луцька наші артисти показали народний автентичний обряд тріпання льону, аналогів якому немає по всій Україні, побутовий звичай збирання ягід та заспівали український  народних пісень.

Окрім цього, роботи наших поліських майстринь – це вишиті рушники, скатертини, покривала та автентичний одяг, були представлені на виставці-ярмарку майстрів народного мистецтва, яка діяла  в мистецькій крамниці, що по вул. Лесі Українки.

Панасович Ігор
2018-08-13 20:00:09