ОЛЕГ КУХ: Бюджет участі – це можливість громади реалізовувати власні проекти за кошти селищного бюджету

Дата: 24.07.2018 08:43

Днями у Любешівській селищній раді було презентовано проект Положення про громадський бюджет/бюджет участі Любешівської селищної ради. Обговорити його зібралися окремі працівники селищної ради,  депутати та представники громадськості.

Представник Західноукраїнського ресурсного центру Уляна Волошинівська, яка також взяла  участь в обговоренні, проконсультувала учасників зустрічі та розповіла про специфіку і етапи конкурсу по відбору місцевих проектів.

Учасники детально обговорили проект  Положення та висловили свої зауваження і пропозиції.

Селищний голова  Олег Кух переконаний, що Бюджет участі потрібно реалізовувати, він є своєрідним інструментом прямої демократії, за допомогою якого жителі нашої громади  зможуть вирішити важливі проблеми свого двору, вулиці, мікрорайону чи навіть громади.

Автором проекту може бути особа, яка досягла 14-річного віку, створила ідею щодо покращення громади, оформила її у вигляді проекту у спосіб, передбачений у Положенні про громадський бюджет та відповідає критеріям, які зазначені у Положенні.