СВЯТКОВІ НАГОРОДИ ВІД ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 25.06.2018 16:11

Цьогоріч їх отримали молоді люди, які досягли високих результатів  у спорті, навчанні, культурі, які є досить активними у своїх старостинських округах, або ж зайняли призові місця на Всеукраїнських конкурсах. Нагороджені були також і окремі учасники АТО, а за значний вклад у виховання молоді - вперше були нагороджені представники духовенства.

За особисту мужність, героїзм та вірність військовій присязі під час проведення антитерористичної операції на Сході України та з нагоди Дня молоді Грамотою Любешівської селищної ради нагороджені  учасників АТО:

Святослав Колб – житель смт Любешів;

Віталій Полівко - житель смт Любешів;

Іван Чесак - житель смт Любешів;

Олег Занько – житель смт Любешів;

За високий рівень спортивної майстерності, значні досягнення у легкій атлетиці, примноження спортивної слави Любешівської краю та України, популяризацію спорту і здорового способу життя та з нагоди Дня молоді Грамотою Любешівської селищної ради нагороджений :

Майстер спорту України, Чемпіон України, Чемпіон та призер міжнародних змагань, член збірної України з легкої атлетики, житель села Бихів  – Сергій Березюк.

За високі досягнення у навчанні за результатами ЗНО - 199 балів з української мови та літератури, старанність, активну участь у житті школи та з нагоди Дня молоді  Грамотою Любешівської селищної ради нагороджений:

Випускник Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Березичі, житель села Березичі -  Олександр Дроздик .

За значний вклад у справу навчання і виховання підростаючого покоління, творчий підхід та високу професійну  майстерність, збереження етнічної культури і самобутності українського народу, за зайняте І місце у заочному Всеукраїнському родинному конкурсі  «Український коровай», за зайняте І місце у заочному Всеукраїнському родинному конкурсі «Дідух» та з нагоди Дня молоді Грамотою Любешівської селищної ради нагороджена:

Заступник директора з виховної роботи загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Березичі, жителька села Рудка  - Марина Сатпаєва.

За високий рівень спортивної майстерності, значні досягнення у легкій атлетиці, примноження спортивної слави Любешівського  краю та України, популяризацію спорту і здорового способу життя та з нагоди Дня молоді Грамотою Любешівської селищної ради нагороджена :

Кандидат у майстри спорту України з легкої атлетики, багаторазова чемпіонка та призерка України з легкої атлетики. Учасниця Міжнародної  матчевої зустрічі збірних команд Білорусь-Латвія-Естонія-Франція- Польща-Туреччина-Україна-Литва серед юніорів з легкої атлетики, жителька смт Любешів - Валерія Шоломіцька.

За активну участь у громадському житті Деревківського старостинського округу Любешівської селищної ради, ініціативу, творчий підхід до реалізації завдань державної політики в галузі освіти і культури  та з нагоди Дня молоді оголошено Подяку Любешівської селищної ради:

Сім’ї  Івана та Людмили Плюсиків  - із  села Деревок

За активну життєву позицію, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в селищі та з нагоди Дня молоді оголошено Подяку Любешівської селищної ради:

Підприємцю, жителю смт Любешів - Анатолію Колядюку

За вагомий особистий внесок у розвиток культури Любешівщини, сумлінну працю, вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Дня молоді оголошено Подяку Любешівської селищної ради:

Завідуючій  клубу села Селісок, жительці села Селісок - Світлані Філозоф

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, значний  особистий  внесок  у розвиток  охорони  здоров'я, відповідальне ставлення до своєї справи та з нагоди Дня молоді оголошено Подяку Любешівської селищної ради:

Лікарю-реабілітологу, мануальному терапевту,  уродженцю села Бірки – Івану Сергійчуку

За вагомий особистий внесок у справу виховання молоді, організацію та проведення дитячо-молодіжного православного табору «Радість» та з нагоди Дня молоді оголошено Подяку Любешівської селищної ради:

Благочинному Любешівської округи Української православної церкви, протоієрею Анатолію Шкарі:

За вагомий особистий внесок у справу виховання молоді, організацію та проведення дитячо-молодіжного християнського табору «Мелодія життя» та з нагоди Дня молоді оголошено Подяку Любешівської селищної ради:

Просвітеру  Церкви  християн віри євангельської «Вознесіння» смт Любешів  Валентину Шерейку.

За вагомий особистий внесок у справу виховання молоді, організацію та роботу Недільної школи при Церкві та з нагоди Дня молоді оголошується Подяка Любешівської селищної ради:

Благочинному Любешівської округи Української православної церкви Київського патріархату, протоієрею Юрію Устимчуку.

(фото Мирослави Струк)