Шановна молодь, Любешівська громадо! Всі ті, хто завжди молодий душею!

Дата: 24.06.2018 09:58

Від щирого серця вітаю вас з Днем молоді! Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість – неповторною, запальною та безтурботною.

Бути молодим – це прекрасно. Радує те, що сучасна молодь йде в ногу з часом, активно розвивається, знає чого хоче від життя, вона смілива до експериментів та нових звершень.

Я вірю в нашу молодь, вірю, що разом ми зробимо  нашу державу процвітаючою, європейською країною. Разом з тим, я вважаю, що у кожного покоління є свої заслуги і переваги. Всі вони творили майбутнє нашої держави.

Погоджуюсь із тим, що вік вимірюється не роками, а станом душі. Тож хотів би побажати усім, незалежно від віку, залишатися завжди молодими, сповненими бажань та мрій.

Від себе особисто, від Любешівської селищної ради та депутатського корпусу вітаю усіх зі святом молоді. Мирного неба, світлого майбутнього та міцного здоров’я.  Залишайтесь завжди молодими і щасливими! Успіхів вам у всіх починаннях і нехай щедрою буде  доля!

Любешівський селищний голова

Олег Кух