МЕДИКИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДСВЯТКУВАЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Дата: 15.06.2018 22:58

Напередодні професійного свята - Дня медичного працівника, аматори будинку культури селищної ради  порадували  представників медичної сфери музичними вітаннями. Значної урочистості святу надав візит голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка, який виступив та привітав медиків Любешівської громади зі святом.

Любешівська селищна рада також долучилась до вітань. Від імені усієї Любешівської територіальної громади працівників медичної галузі привітала заступник голови селищної ради з питань діяльності виконавчих органів – начальник  управління гуманітарної політики – Ольга Кух. Посадовець вручила відзнаки та побажала представникам медичної галузі всіляких життєвих гараздів, щоб обрана професія завжди приносила задоволення та  додавала ритму і сенсу життя. Як святковий подарунок медики району отримали від Любешівської ОТГ багатофункціональний пристрій.