ЛЮБЕШІВСЬКУ ОТГ ВІДВІДАВ ГОЛОВА ВОЛИНСЬКОЇ ОДА ОЛЕКСАНДР САВЧЕНКО

Дата: 15.06.2018 21:50

Свій робочий візит голова Волинської ОДА Олександр Савченко розпочав із Седлищенського старостинського округу. Там він поспілкувався з освітянами та оглянув будівництво шкільного спортивного залу. Вартість якого – понад 5 мільйонів гривень, з яких 4,5 мільйони – це кошти  державного фонду і півмільйона – з місцевого бюджету.

Проект передбачає будівництво спортзали та перехідної галереї, де облаштують душові кабінки і санітарні кімнати. Відповідно до документа, збудують також локальні очисні споруди.

Директор підрядної організації Ігор Швець, спілкуючись з очільником Волинської обласної державної адміністрації Олександром Савченком та головою Любешівської громади Олегом Кухом зазначив, що даний об’єкт, за умови наявності фінансування, планують здати до початку навчального року. Адже  вартість його зросла із 4, 6 млн. грн  до 7 млн. грн.

Окрім будівництва спортзалу голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко побував ще на одному об’єкті – це Гірківська школа. Її будівництво розпочалося ще 7 років назад, аби його здешевити, прийняли рішення, що будівля буде одноповерхова. Наразі на   її добудову треба 20 мільйонів гривень. Губернатор пообіцяв гірківчанам, що цьогоріч у школі накриють дах.

Будівництво зазначених об’єктів – це не єдине питання, яким сьогодні переймався керівник області. Окрім цього, Олександр Ілліч виконав почесну місію - привітав із професійним святом медиків Любешівської громади та вручив матерям-героїнням  державні нагороди.