Шановні журналісти!

Дата: 06.06.2018 12:01

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем журналіста. Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення.
Сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення.
У день професійного свята бажаю Вам доброго здоров’я, миру, радості і благополуччя, творчого натхнення у досягненні вищих висот на журналістській ниві, цікавих подій та високих рейтингів.
Нехай творчі задуми реалізуються якнайкраще, а повсякденна, наполеглива праця здобуде широке визнання й шану читачів та шанувальників Вашого таланту.

Любешівський селищний голова
Олег Кух