Любешівська селищна рада територіальної громади
Волинська область, Камінь-Каширський район

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 29.05.2018 10:40
Кількість переглядів: 997

Фото без опису

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 

Додаток 3

до Порядку передачі документації

для надання висновку з оцінки впливу

на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля

  (дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з

оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру, не зазначається суб’єктом господарювання)

2018326397

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)

 

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

Проведення санітарно-оздоровчих заходів (суцільне рубання санітарне) на території Національного-природного парку «Прип’ять-Стохід» (господарська зона) згідно з актом лісопатологічного обстеження лісових насаджень у природно-заповідному фонді ДП СЛАП «Любешівагроліс» Волинського ОУЛМГ від 01.03.2018 р., витяг із протоколу засідання науково-технічної ради НПП «Прип’ять-Стохід» №1 від 07.05.2018 р., науковим обґрунтуванням проведення рубок формування та оздоровлення лісів на території НПП «Прип’ять-Стохід» №419-21-35 від 03.04.2018р., проведеним Луцьким національним технічним університетом та на підставі спеціального дозволу - лісорубного квитка.

2. Суб’єкт господарювання

Державне підприємство «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Любешівагроліс»», 44200,                                                  Волинська обл., Любешівський район, смт Любешів, вул. Незалежності, 1А, телефон - 80336230058, директор - Симонович Віктор Петрович.

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Міністерство  екології  та  природних  ресурсів  України:  вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, відділ оцінки впливу на довкілля. 

m.shimkus@menr.gov.ua, тел. (044)206-20-89, контактна особа - Шимкус Марина Олександрівна.

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Видача лімітів на проведення санітарно-оздоровчих заходів у 2018 р. (суцільне рубання санітарне) на території Національного-природного парку «Прип’ять-Стохід» (господарська зона), Міністерством екології та природних ресурсів України.

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце всіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 26 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

6. Громадські слухання (перші)

Громадські слухання (перші) відбудуться  27 червня 2018 року о 12 годині за адресою: смт Любешів Волинської області, вул. Незалежності, 1А, актова зала.

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

 Міністерство екології та природних ресурсів України: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, відділ оцінки впливу на довкілля.   

m.shimkus@menr.gov.ua, тел. (044)206-20-89, контактна особа - Шимкус Марина Олександрівна.

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Міністерство екології та природних ресурсів України: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, відділ оцінки впливу на довкілля.

m.shimkus@menr.gov.ua, тел. (044)206-20-89, контактна особа - Шимкус Марина Олександрівна.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в другому абзаці  пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт із оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 114 аркушах.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

- адмінприміщення ДП СЛАП «Любешівагроліс»: смт Любешів, Волинська обл., вул. Незалежності, 1А, контактна особа - Денисюк Михайло Валерійович, тел. 066-5156202;

- Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства: м. Луцьк, п-т Волі, 30, тел. 03322-4-25-38;

- Любешівська об’єднана територіальна громада: смт Любешів, вул. Бондаренка, 90А;

- Дольська сільська рада: с. Дольськ, вул. Незалежності, 80;

- Люб’язівська сільська рада: с. Люб’язь, вул.Перемоги, 7.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь