Любі наші матері!

Дата: 12.05.2018 23:18

Від щирого серця вітаю всіх матерів зі святом - День матері – найдорожчої і найріднішої людини, яка дала нам життя, навчила мудрості і благословила на добрі справи та починання.

Низький уклін і щира подяка Вам, наші матері, за  ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і ніжність. Спасибі Вам за підтримку, турботу та розуміння.

Доземно вклоняюся матерям Героїв Небесної сотні та воїнів, які стали на захист нашої Батьківщини. В їхніх подвигах – частка вашої душі і серця.

Від усієї душі бажаю всім здоров’я, добробуту і душевного спокою. Нехай тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало Ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею. Доземний Вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

Любешівський селищний голова

Олег Кух