У МОЛИТВІ – ПАМ’ЯТЬ НАШОГО НАРОДУ

Дата: 08.05.2018 16:01

8 травня 2018 року у День пам’яті та примирення у Любешові відбулась хода пам’яті до Братської могили, що на селищному кладовищі. Учасники пройшли колоною та поклали квіти до пам’ятного знаку, встановленого на знак вшанування пам’яті трагічно загиблих поляків та українців, а також до пам’ятника жертвам фашизму і Братської могили.

У цей день благочинний УПЦ Анатолій Шкара, протоієрей УПЦ Георгій Поліщук та благочинний УПЦ КП Юрій Устимчук відслужили панахиду за загиблими в Другій світовій війні та усіма, хто поклав своє життя на вівтар свободи України.
По закінченню панахиди до всіх присутніх звернувся Любешівський селищний голова Олег Кух, наголосивши:

«Важливо, що цей день, 8 травня, є днем саме вшанування, а не святкування. Сьогодні ми вшановуємо та згадуємо мільйони жертв Другої світової війни. Це день пам’яті тих людей, які не повернулися додому з війни. Тих, хто захищав нашу країну в часи Другої світової, а також і тих, хто воював у різних країнах світу, хто протягом останніх років боронить мир і спокій нашої країни. Завтра, 9 Травня – День перемоги над нацизмом. І сьогодні я дякую усім ветеранам, завдяки кому завершилася найстрашніша та найкровопролитніша – Друга світова війна. Я щиро вірю, що наступного року ми відзначатимемо День Перемоги над нацизмом разом із перемогою у кровопролитній війні сьогодення , яку розпочав російський агресор » - підсумував Олег Кух.