Відбулася позачергова 7 сесія селищної ради сьомого скликання

Дата: 24.04.2018 12:57

Сьогодні, 23 квітня 2018 року, відбулося засідання чергової сьомої сесії селищної ради сьомого скликання. На сесію прибули 30 із 34 депутатів, а також  депутат обласної ради  Микола Бущук.

Розпочав  сесію голова селищної ради Олег Кух із депутатських запитів, які стосувалися слідуючих  питань: щодо встановлення автобусної зупинки у с.Любешівська Воля у напрямку Любешова, про врегулювання земельних питань для житлового будівництва, щодо укріплення дамби в с.Цир, про заміну дерев’яних вікон на теплозберігаючі у дошкільному закладі «Ромашка» с.Седлище, про незадовільний стан дороги, зокрема відрізок дороги від а/д Р14-до центру с. Угриничі, щодо аварійного стану паркетного покриття у тубкабінеті Любешівської ЦРЛ, щодо ремонту Будинку культури в с. Судче у зв’язку з 740-річчям заснування села, щодо створення кабінету гемодіалізу, щодо ремонту дороги та реконструкції вуличного освітлення в с. Залізниця, про виділення коштів на кошторисну документацію щодо виділення коштів на ремонт котельні районного Будинку культури.

Всього до порядку денного внесено 60 питань.

Своїми рішеннями депутати:

- затвердили Акт приймання-передачі майна Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівського району,

-надали згоду на безоплатне прийняття юридичної особи «Державна центральна районна аптека №33», в тому числі - її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної  ради, а також вирішили звернутися до Любешівської районної ради з пропозицією щодо передачі бюджетної установи (аптеки № 33) та майна у комунальну власність Любешівської селищної ради,

- припинили діяльність Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівського району», реорганізувавши шляхом перетворення його у Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради»,

-прийняли у комунальну власність Любешівської селищної ради заклади культури, розташовані на території Любешівської селищної ради,  їх будівлі та споруди, індивідуально визначене майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району,

- увійшли в засновники та затвердили Статутути Любешівської музичної школи  та Районного будинку культури (у новій редакції),

- увійшли в засновники бюджетної установи Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любешівської  районної  ради у комунальну власність Любешівської селищної ради, перейменувавши Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любешівської  селищної  ради. А також прийняли ряд інших рішень. Окремо розглянули блок земельних питань.

Окрім цього на засіданні депутати Любешівської селищної  ради прийняли звернення до КМУ, ВРУ та народного депутата Ірини Констанкевич щодо внесення змін до Земельного Кодексу про передачу земельної ділянки в оренду до побудови будинку, а після його введення в дію – передавати земельну ділянку у власність.

Слідуюче звернення депутати селищної ради адресували голові ОДА  Олександру Савченку, начальнику служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолію  Посполітаку щодо ремонту регіональної автомобільної дороги загального користування державного значення Р-14 Луцьк-Ківерці- Маневичі- Любешів-Дольськ.